Післяпологове білизна:труси-парашути і супер-ночнушка

Післяпологові трусики випускаються двох типів:
1. Одноразові з еластичної сітки, які призначені для полегшення праці мами в перші дні після народження малюка і зручні в умовах пологового будинку, якщо його вимоги не забороняють користуватися трусами. Зазвичай продаються в упаковці по 4-5 або 10 штук і завдяки тому, що розтягуються як еластична павутинка, підходять жінкам з будь-яким розміром одягу.

Особливо важлива відмінна повітропроникність таких трусиків, оскільки це дуже важливо в тому випадку, якщо у вас є шви після пологів. І за цінами такі трусики цілком виправдовують себе. Судіть самі: упаковка з 10 італійських Chicco коштує близько 380 рублів.

2. Моделі з бавовни висотою до талії, закривають живіт з високим ступенем утяжки, з посиленими вставками на «проблемних зонах» і бавовняної подвійний ластка, на якій міцно фіксуються гігієнічні прокладки.

Деякі моделі додатково забезпечуються застібкою на боці або кнопочками знизу. Такі стягуючі трусики, крім основної функції нижньої білизни, непогано справляються і з обов'язками післяпологового корсетного бандажа: правильно фіксують живіт в перші місяці після пологів, допомагають у відновленні форми, а щільна вставка спереду робить животик візуально плоским і рівним.
Пару упаковок післяпологових одноразових трусиків краще купити заздалегідь і взяти з собою в пологовий будинок чи покласти в сумку з речами, яку родичі пізніше передадуть мамі. Підтягуючу модель можна купити незадовго до пологів, коли мама вже буде точно знати свій розмір (зазвичай перед пологами жінки трохи худнуть).

Деколи нижню білизну (бюстгальтер) буває необхідний молодій мамі навіть під час сну. Ще б пак: саме вночі відбувається особливо активний приплив молока, а з наповненою, важкої грудьми лежати ставати не тільки незручно, але деколи навіть дуже болісно. Що і говорити в такій ситуації про відпочинок і розслаблення...
Тому інколи спеціальний бюстгальтер для сну може стати незамінною річчю: він делікатно підтримає набряклі груди, а спеціальні вкладиші допоможуть впоратися з утекающим молоком.

Бюстгальтер для сну, як правило, не має фурнітури (застібок, гачків, обробки) і формованих чашечок, він більше нагадує топ, виготовлений за безшовної технології. Але завдяки високотехнологічних матеріалів і особливостям крою він забезпечує під час сну дбайливу підтримку грудей.
У нічного бюстгальтера широка, м'яка, добре розтягується подгрудна стрічка, широкі лямки (для посилення ефекту в деяких моделях вони перехрещуються на спині), і так звана «прихована підтримка» (більш щільне, посилене переплетення ниток під грудьми, на спині і з боків).
У складі матеріалу таких топів, звичайно ж, переважає бавовна (80-95%), а невеликі добавки поліаміду, лайкри або еластану роблять його більш еластичним, допомагає тканини краще «реагувати» на нічний збільшення грудей.

Щоб мамі було зручно годувати грудьми в будь-який час і в будь-якому місці, пропонуються не тільки бра, але і спеціальний одяг для годуючих, забезпечує малюкові легкий і практично безперешкодний доступ до грудей завдяки потайним прорізам. Ці прорізи (як вертикальні, так і горизонтальні) надійно «маскуються» під кишеня з клапанами або під виточки, а в деяких моделях ховаються під другий шар, зроблений у вигляді запаху, жилетки або накидки-пелерини.

Тут тобі і одяг «з секретом» для будинку: піжами, нічні сорочки; і для вулиці: блузки, футболки, туніки, плаття, жакети, топи і футболки (особливо зручні в жарку погоду, оскільки мають відстібаються бретелі, як і хороші бюстгальтери, не спадаючи при цьому).

На жаль, фірмовий одяг для годуючих виробництва Ізраїлю, Німеччини, США, Данії, ПАР зустрічається досить рідко, а ціни на прості речі (піжами, футболки, нічні сорочки) коливаються в межах від 800 до 2500 руб. Правда, подібні моделі шиються і вітчизняними виробниками і коштують на порядок дешевше.