Перед тим, як завести дитину

Вирішили «обзавестися» малюком? Цим милим, рожевощоким, чарівною улибашкою? Ви впевнені? Не переоцінили ви свої сили? Знаючі Люди пропонують спочатку пройти невеликий тест, який покаже, наскільки ви підготовлені до батьківства.
За запевненням творців, абсолютно нескладний тест (кх-м!). Спробуйте його пройти, а потім вирішите, чи впораєтеся ви з таким відповідальним завданням. Для проходження тесту знадобиться зовсім небагато: пара домашніх тварин, восьминіг, супермаркет, як зазвичай «трохи грошей на дрібні витрати» і багато-багато терпіння.
Готові? Тоді приступаємо.

1. Для початку вирушаємо в найближчий супермаркет.
Візьміть з собою в магазин пару дрібних тварин, наприклад козеня і порося. Весь час тримати їх у полі зору. Йдучи, заплатите за все, що вони зжерли або зламали.

2. Тепер навчаємося тонким маніпуляціям з одягання малюка.
Візьміть живого восьминога, великого й сердитого. Запхніть його в базарну сітку, при цьому стежте за тим, щоб всі щупальця залишалися всередині.

3. Сніданок.
Візьміть велику пластикову пляшку. Наполовину наповніть водою і підвісьте до стелі. Розкачайте пляшку. Тепер уявіть собі, що ви — літак і постарайтеся потрапити ложкою з кашею в горлечко пляшки. Виходить? А тепер зупиніть пляшку і виверніть її вміст на підлогу.

4. Тест на винахідливість.
Візьміть картон, в якій зазвичай продають яйця (можна використовувати картонну коробку з-під молока, але тоді завдання стає набагато простіше). Використовуючи ножиці і фарбу, зробіть з неї крокодила. Тепер візьміть рулон туалетного паперу і перетворіть його в симпатичну різдвяну свічку. Дозволяється використовувати лише липку стрічку і шматочок фольги. Наостанок візьміть пакет з-під молока, кульку для настільного тенісу і порожню банку від розчинної кави. Спорудите з усього цього точну копію Ейфелевої Вежі.

5. Бардак, а точніше нормальний стан вашої квартири на найближчі 10-15 років.
Обмажте всю м'які меблі та штори шоколадним маслом. Покладіть оселедцевий хвіст за диван і нехай лежить там все літо.

6. Іграшки.
Візьміть коробку конструктора Лего кілограм на 50 (можна замінити такою ж кількістю великих кнопок). Розкидайте по всьому будинку. Зніміть тапки і зав'яжіть очі. А тепер пройдіться з кімнати в ванну або кухню. Тільки тихо — дитина тільки що заснув.

7. Нічна частина тесту.
Для цього тесту вам знадобиться невеличка спортивна сумка, яку потрібно наповнити піском — кілограм 5-6. Занурте сумку повністю у воду. О 15:00 візьміть сумку і почніть танцювати з нею вальс, бурмочучи щось собі під ніс. Продовжуйте до 21:00. Покладіть сумку на диван і влаштуйтеся поруч. Заведіть будильник на 22:00. Коли прокинетеся, візьміть сумку і заспівайте їй всі пісні, які ви коли-небудь чули. Коли виявиться що більше пісень не залишилося — придумайте самі штук десять-двадцять і співайте їх до 4:00 ранку. Можете трохи відпочити, але не забудьте завести будильник на 5:00.Коли прокинетеся, приготуйте сніданок. Продовжуйте в такому ж дусі щодня протягом 5 років, намагаючись зберегти життєрадісний вигляд щасливого батька.

8. Автомобіль.
Забудьте про БМВ і купіть фургон. Першим ділом покладіть в бардачок шоколадне морозиво у вафельному стаканчику і забудьте про нього. Якщо у вас є автомагнітола, затолкайте в кассетоприемник 5-копійчану монету. Купіть велику коробку шоколадного крекеру і розкришите весь вміст на задньому сидінні. Тепер візьміть граблі і пару раз пройдіться зубцями по обом сторонам машини. Чудово.

9. Фізичний тест (для жінок).
Візьміть мішок з горохом і прикріпіть його спереду до одягу. Зніміть через 9 місяців. Постарайтеся не звертати уваги на те, що ваш шафа забита одягом. Ви ще довго її не одягнете.

10. Фізичний тест (для чоловіків).
Зайдіть в найближчу аптеку. Покладіть гаманець на касовий апарат. Скажіть аптекарю, щоб він зробив все сам. Тепер ідіть в найближчий гастроном. Знайдіть директора і домовтеся, що тепер ваша зарплата буде перераховуватися відразу в магазин. Купіть газету. Прийшовши додому, спокійно прочитайте її в останній раз.

Домашнє завдання.
Знайдіть сім'ю, у якої вже є маленька дитина. Прочитайте їм лекцію про те, що потрібно робити, щоб дитина був дисциплінованим, посидючим і ввічливим. Не забудьте дати кілька слушних порад щодо туалетних питань і щодо поведінки за столом. Пропонуйте різні варіанти. Підкресліть, як важливо не дозволяти дітям з'являтися. Насолоджуйтеся моментом торжества вашого педагогічного таланту. Це останній раз, коли ви все це знаєте.