На кораблі по центру столиці

Так, погода вже, прямо скажемо, не льотна, але навігаційний сезон закінчується в середині жовтня, тому час ще є і, якщо пощастить з погодою, то можна відправитися в Подорож на кораблі, не залишаючи столиці. Ми з сином сіли на пароплавчик Москва-80 на набережній Воробйових гір і вирушили до Новоспасского моста (м. Пролетарська). Наша подорож дозволило подивитися на Московський університет, Андріївський монастир, Ненудний сад, Парк культури, Кремлівську стіну з більшістю веж, Палац з'їздів і дзвіницю Івана Великого, собор Василя Блаженного, фабрику «Червоний жовтень», театр Естради, Будинок Художника на Кримському валу.

Погодьтеся, досить значна екскурсія по столиці. Закінчується цей маршрут у Новоспасского монастиря, який ми теж дуже любимо: біля підніжжя монастиря гарний ставок, і голуби там, на радість мого сина, практично ручні. Так, у метро є де перекусити, наприклад, Il Patio позиціонує себе як сімейний ресторан, так що дітям там завжди раді

На сайті столичної сухоходной компанії (http://www. cck-ship. ru багато різних за протяжністю маршрутів теплохідних прогулянок по центру (по Москва-ріці) і за містом (від річкового вокзалу).