Жіночий Журнал – «Мелітополь»

Новини та поради для прекрасної половини!

Жіночий Журнал – «Мелітополь»

Новини та поради для прекрасної половини!

Іграшки для дітей віком до шести

Дошкільний вік підходить до кінця, скоро малюк відправитися в школу або, можливо, вже ходить туди, тому часу на гру у дитини залишається не так вже й багато, крім того, змінюється і сфера його інтересів. Не варто дивуватися і тим більше хвилюватися, якщо ваш дорослий вже дитина буде повертатися до своїх дитячих ігор, нічого страшного в тому, що учень першого класу захоче пограти в улюблені машинки або першокласниця, взявши в руки портфель, не відразу відмовиться від своїх ляльок. Дитина таким чином може просто відпочивати, тим більше, що йому потрібен час для того, щоб остаточно попрощатися з дитинством і в цьому не варто квапити.

Для дітей цього віку відмінно підходять різні настільні ігри, як класичні, так і логічні, стратегічні, навчальні і т. п. В такі ігри цікаво грати і з однолітками, а спільні з дорослими ігри — відмінний спосіб сімейного відпочинку.

Дитині молодшого шкільного віку підійдуть:

· складні конструктори

· головоломки

· пазли з великою кількістю частин

· набори для наукових дослідів і исследовнаий («Юний хімік», «Юний фізик», «Анатомік» і т. п)

· набори для творчості

· набори для моделювання

· радіокеровані моделі

· комп’ютерні ігри

· спортивне обладнання (спорткомплекс, велосипед, ролики, ковзани і т. п.)