Дитячий мюзикл «Грибний переполох»

«Ох! Ах! Ох! Почався грибний переполох!»

В музичному театрі під керівництвом Геннадія Чихачева йде Дитячий мюзикл «Грибний переполох».

Те, що відбувається на сцені, воістину захоплююче феєричне видовище, яке не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Приголомшливо красиві костюми (костюми грибів вбрався навіть оркестр) і яскраві оригінальні декорації, легка музика, що запам'ятовуються мелодії і вірші. В грибному королівстві і любов, і намічається весілля, і боротьба за трон, і ворожнеча, і хитрі злодійські підступи, інтриги й підступи. Загалом, все, як у будь-якій гарній казці. Однак за формою це скоріше не мюзикл, а (навіть незважаючи на те, що вистава дитячий) практично справжня опера, де більшу частину займають музика і арії, а не просто тексти та діалоги.

Саме приміщення театру невелике, зал розрахований на 90 осіб, сцена дуже близько до залу, і розташування місць в залі таке, що відбувається на сцені добре видно з будь-якого сектору.

Критики про виставу —
«26 квітня 2008 відбулась прем'єра мюзиклу Олександра Кулигіна «Грибний переполох» у постановці Геннадія Чихачева. Нова постановка викликала інтерес не тільки у глядачів, але і у критиків. Причому, думки настільки різної аудиторії збіглися: нова прем'єра прикрасила афішу театру, який знову продемонстрував високий музичний рівень та сценічну культуру. Цікаво, що самі маленькі глядачі, а також підлітки та їх батьки однаково схвально слухали хорові ансамблі, дуети, і навіть азартно включалися в гру. До цього були всі передумови: веселий сюжет, яскравий сценічний малюнок, схожий на скоморошьи потішки, декорації та костюми в стилі лубка — все це налаштовувало на свято театру в повному сенсі цього слова.
Головний режисер академічного дитячого музичного театру ім. Н. В. Сац Віктор Рябов привітав Театр з успіхом, причому, зазначив, що знову Чихачова і його команда створили новий самобутній твір сценічного мистецтва з оригінальною музикою і несподівано оригінальним лібрето.
Професор Московської консерваторії Олена Долинська назвала новий спектакль Чихачева «безсумнівною великою удачею» не лише театру, а й сучасного музичного театрального мистецтва».
(з архіву новин театру)

Інформація про виставу:
Вистава на дві дії, з антрактом, загальною тривалістю 2 години, для дітей від восьми років. Ціни на квитки коливаються від 300 до 700 рублів
Вистави пройдуть:
18 травня (неділя) о 12.00
14 червня (субота) о 12.00
29 червня (неділя) о 18.00

Інформація про виставу з сайту театру