Ботанічний сад МГУ на Проспекті миру

Ботанічний сад МГУ не даремно називають «оазисом в центрі міста», ви входите в скляні двері якогось торгового центру, і — прощай, курний місто, здрастуй, затишний, чистий, тихий і неймовірно красивий куточок.
Сама по собі територія так званого «Аптекарського городу» невелика, однак, там є практично все, і все напрочуд красиво і гармонійно — маленький штучний канал і невеликий справжній ставок з качками, алеї і квіткові галявини, невеликі горбки і гірки, дитячий майданчик і нескінченні квіти, квіти, квіти...
Там дуже приємно і просто посидіти на лавочках або біля ставка, погодувати качок, або побродити по доріжках, розглядаючи різноманітні рослини — дерева, чагарники і квіти. Дітям дуже сподобається дитячий майданчик, на якій є і гойдалки (зручні, дуже місткі, як великі лавки), і гірка, драбинка з пеньків, і пісочниця.
Так само вашій увазі пропонуються цікаві тематичні та оглядові екскурсії (щодо актуальних темах і розклад екскурсій уточнюйте за телефонами)

Квитки продаються в електронній касі на вході.
Ціна квитка — повний — 50р., пільговий — 10р.
Час роботи ботанічного саду з 10 до 18 годин, квитки на вечірні відвідування (з 18 до 22 годин) коштують дорожче — 150р. і пільги не надаються. Ботанічний сад закритий для проведення посадкових робіт частина квітня, можуть бути і незаплановані закриття, які однак, досить рідкісні.
У будь-якому випадку про роботу ботанічного саду можна довідатися заздалегідь по телефону: 680-67-65.
(Інформація на кінець квітня 2008 року)

Адреса ботанічного саду МГУ на Проспекті миру — Проспект миру, 26
Телефони: