Як швидко відновити красу

З тих пір, як існує людство, люди намагаються сподобатися, піклуються про свою зовнішність, красу. Модниці древніх цивілізацій застосовували косметику, носили прикраси, використовували самі хитромудрі способи збереження і примноження своєї краси. Наш час не виняток. Нескінченна безліч найрізноманітніших порад і рецептів, накопичене за минулі тисячоліття, сьогодні дають нам можливість використовувати досвід наших попередниць. Незважаючи на величезну кількість засобів по догляду за шкірою промислового виробництва, практично всі жінки використовують народні засоби підтримки краси.

Якщо Ви відчуваєте себе втомленою, а ввечері хочете виглядати на всі сто (!), Є кілька дуже простих способів швидко відновити свої сили і надати обличчю свіжість.

Перший спосіб. Зробіть теплу ванну, додавши в неї три столові ложки хвойного екстракту і 5 - 10 крапель евкаліптової олії. Ляжте зручніше, розслабтеся, на обличчя, на цей час, накладіть маску. Щоб оживити і освіжити втомлену шкіру, нанесіть на обличчя тонким шаром рідкий розтоплений мед, на очі покладіть ватні диски, змочені свежезаваренним чаєм. Через п'ятнадцять хвилин змийте маску теплою водою. Після цієї нехитрої процедури Ви будете відчувати себе такою, що відпочила і свіжою і прекрасно виглядати. Шкіра стане ніжною і бархатистою, а очі засяють.

Другий спосіб. Прийміть звичайний душ, можна контрастний. В якості скрабу для обличчя скористайтеся звичайним меленим (можна і розчинною) кавою це зробить шкіру гладкою і ніжною і підбадьорить її, додасть тонус. Натріть сиру картоплину і зробіть маску на десять хвилин, причому, картопля нанесіть на все обличчя і на віки теж. Змийте маску теплою водою, ефект буде таким, як ніби Ви щойно прокинулися.

Третій спосіб. Це експрес-спосіб. Якщо Ви втомилися і не маєте можливості прийняти душ або ванну, можливо струснути організм потримавши кисті рук під струменем води поперемінно під гарячою і холодною ефект буде такий же, як від контрастного душу. Особа можна обполоснути мінеральною водою або протерти чаєм з лимоном.

Ці нехитрі, а головне, оперативні заходи допоможуть Вам зняти втому і відчути себе у всеозброєнні!