Хто в животику живе? Народні прикмети

Сучасна ультразвукова діагностика вже на 4-5 місяці вагітності дозволяє визначити, хто ж, хлопчик чи дівчинка знаходиться в утробі матері. А в старовину жінкам залишалося тільки гадати і примічати, кого чекати. До нашого часу дійшла велика кількість різноманітних ознак, за якими наші прапрабабусі обчислювали стать майбутнього малюка.
Звичайно, всі ми знаємо, що далеко не всі прикмети збуваються. Зате з ними жити цікавіше; а що стосується появи дитини, то спроби відгадати, хто там сидить у тебе в животику, овеивают особливою романтикою час вагітності. Та й далеко не всі жінки бажають дізнаватися при звуковому дослідженні стать дитини, вважаючи за краще, щоб це стало для них приємною несподіванкою. Зрозуміло, повністю відмовлятися від УЗД не можна: воно необхідне для того, що контролювати розвиток дитини. Але для себе я вирішила, що, коли настане друга вагітність, не буду дізнаватися заздалегідь, хто у нас народиться.
Отже, прийме накопичено багато. Спостерігати за своїми відчуттями, формою живота, активністю малюка так кумедно, що більшість жінок з задоволенням стежать за цим, не звертаючи уваги навіть на свідчення УЗД. Зрештою, техніка технікою, але наші відчуття завжди з нами, і ми спілкуємося з своїм дитяточком не за допомогою апарату, а — в першу чергу — на рівні інтуїції, і не від випадку до випадку, а щохвилини, постійно відчуваючи в собі биття його життя. І, звичайно, хочемо знати, що б могли означати ті чи інші моменти в його поведінці або нашому стані.
Взагалі список прикмет, які я зібрала, досить об'ємний; і багато з них за змістом дублюють один одного. Тому я постаралася вибрати найбільш, на мій погляд, цікаві:
Отже, Про народження хлопчика свідчать наступні ознаки:
— У перший триместр вагітності повністю відсутня ранкова нудота.
— Серцебиття плоду рідше 140 ударів в хвилину.
— Живіт розташований низько і видається вперед.
— Живіт круглий, як баскетбольний м'яч.
— Ареоли навколо сосків грудей сильно потемніли.
— Ви погарнішали, просто розцвіли.
— Постійно тягне на солоненьке і кисле.
— Організм вимагає білкової їжі: м'яса, молока або сиру.
— Ноги стали частіше мерзнути.
— На ногах швидше звичайного ростуть волосся.
— Шкіра долонь дуже суха.
— Ніс трохи загострився.
— Вас мучить головний біль.
— Колір сечі придбав яскраво-жовтий колір.
— Оскільки чоловік і дружина — половинки одного цілого, то вагітність повинна позначатися і на дружині. Так от, якщо чоловік не відстає від вас, посилено набираючи зайву вагу, чекайте хлопчика.
— Увечері, коли разом з чоловіком ви мрієте про майбутню дитину, проведіть такий експеримент. Зніміть з руки обручку і підвісьте його на нитці над животом. Це буде зручніше зробити вашу дружину. Якщо кільце стане крутитися по колу, значить, дитина чоловічої статі, ну а якщо гойдатися з боку в бік — народиться дівчинка.
На те, що З'явиться дівчинка, вказують такі прикмети:
— Вранці не дає спокою нудота, яка триває весь перший триместр вагітності.
— Серцебиття плоду досягає 140 ударів в хвилину або навіть більше.
— Ви не впізнаєте себе в дзеркалі: фігура розпливлася в найбільш «небезпечних» місцях — жир відкладається на стегнах і сідницях.
— Молочні залози збільшуються нерівномірно: ліва стала більше правою.
— Ваша груди значно збільшилася.
— Ваші волосся раптом придбали якийсь рудуватий відтінок.
— Дівчинка забирає красу, тому ви злегка змарніли.
— Живіт високий і нагадує формою диню.
— Ваші кулінарні уподобання змінилися таким чином, що тепер ви віддаєте перевагу солодке і фрукти, особливо апельсини.
— Хліб ви чомусь стали їсти без кірки.
— Ви вередує, ображаєтеся на дрібниці, стали сентиментальні й недовірливі — це цілком закономірно: адже в вас живуть вже 2 жінки.
— Незважаючи на креми, шкіра обличчя все одно суха.
— Сеча має тьмяний світло-жовтий відтінок.