Вагітний тато

Ось, знайшла в надрах Всесвітньої павутини поради для чоловіків, які хочуть зрозуміти, як почуває себе вагітна жінка Дуже схоже!

1-3 місяці

1. Кожен вечір влаштовуйте собі отруєння — наприклад пийте напередодні горілку з пивом без закуски.
2. На наступний ранок вставайте, випийте снодійного і йдіть на роботу. Якщо сильно нудить — залишайтеся вдома, але будьте ласкаві прибрати і приготувати обід.
3. До ніг прив'яжіть мішечки з піском — по півтора кілограма.
4. Їжте сир. Якщо не хочеться — по трохи.
5. Це не їжте, вам не можна. Це — теж. І це. Краще — яблучко.
6. Киньте сигарету, ви що?
7. Приляжте і з'їжте ще йогурт. Витирайте, разів знудило. Не кличте дружину — вона зайнята.
8. Сходіть в поліклініку і здайте кров з вени на снід і сифіліс.
9. Тричі на місяць проходьте огляд у проктолога.

3-6 місяців

1. До живота спереду прив'яжіть матрац з водою.
2. Якщо одягаєтеся — не отвязивайте його, так і пяльте на себе черевики.
3. Спати — теж з матрацом. Як-як! На боці!
4. Не забудьте випити снодійного з ранку!
5. А перед відходом на роботу — літр води.
6. На ніч же випийте літр води і сечогінного.
7. У ніс вставте ватку так, щоб повітря проходило, але була б легка задишка. Ватку носите постійно. Важко дихати? Провітрюйте частіше — деяким допомагає.
8. Сходіть в поліклініку і здайте кров з вени. Як на що? На снід і сифіліс. Неважливо, що ви вже здавали.
9. Тричі на місяць проходьте огляд у проктолога. Матрац не отвязивайте.

6-9 місяців

1. Щоранку сідайте на стілець, що крутиться, і крутіться 10 хвилин. Коли вестибулярний апарат остаточно відмовиться з вами співпрацювати — вставайте і збирайтеся на роботу. Ах, вас качає? Співчуваю, це пройде.
2. Матрац накачайте сильніше.
3. Випийте сечогінного, а на роботі пийте по склянці води щогодини.
4. Постарайтеся не відлучатися з робочого місця дуже часто. Будьте бадьорим і працездатним протягом усього робочого дня. Якщо у вас це виходить дуже легко — збільшіть свою щоденну дозу снодійного.
5. Збільште так само вагу мішечків з піском, які ви прив'язуєте до ніг: нехай будуть тепер по 2 кіло — кожен.
6. Ввечері, не відв'язуючи матрац, лягайте в ліжко і будьте приголомшливим коханцем!
7. Якщо ж вам здається, що у дружини з'явився інший чоловік — будьте поблажливі. Приділяйте дружині більше вашого часу і уваги. Уявіть — адже і їй теж важко!
8. Сходіть в поліклініку і здайте кров з вени. Як на що? Та все те ж — на снід і сифіліс.
9. Тричі на місяць проходьте огляд у проктолога. Звичайно, з матрацом, що за питання?

В пологи гратися не будемо, це все одно неможливо. Просто відвідайте в 20-й раз вашого знайомого проктолога і нехай він вставить вам... куди-небудь апельсин. Тепер дихайте глибше. Вдалося звільнитися? Відмінно. Можете відв'язати свій матрац