Сама собі косметолог

Важливо знати одну закономірність: клітини шкіри оновлюються протягом місяця. Це означає, що за невеликий період часу можна помітно поліпшити стан шкіри обличчя, якщо постаратися.

Мова піде не про кремах і масках, а про правильне харчування. Адже саме харчування постачає наш організм необхідними поживними речовинами, недарма кажуть: ми те, що ми їмо. Правильне харчування дасть досить швидкі результати, ви здивуєтеся, як засяє ваша шкіра, стане пружною і еластичною. Визначимо, які ж речовини і які продукти потрібні для того, щоб за один місяць навести порядок у вашому організмі і отримати видимий ефект очевидний.

1. Антиоксиданти

Засобом номер один в боротьбі за красиву шкіру обличчя є антиоксиданти. Вони протистоять вільним радикалам, що утворюється через те, що ми їмо їжу з консервантами, дихаємо вихлопними газами і тютюновим димом, п'ємо ліки Наші клітини руйнуються під впливом вільних радикалів. Також, вільні радикали є однією з основних причин старіння. Перемогти вільні радикали можуть антиоксиданти. Що ж це за чарівний засіб? Властивостями антиоксидантів мають вітаміни А, С, Е. Продукти, багаті цими вітамінами: полуниця, чорниця, сливи, чорнослив, капуста, буряк, квасоля, горіхи, шпинат, журавлина включите ці продукти в своє меню.

2. Кислоти

Засіб номер два поліненасичені жирні кислоти омега 3 і омега 6. Ці речовини стежать за тим, щоб мембрани клітин пропускали поживні речовини і затримували вологу в клітинах. Завдяки цьому, шкіра стає пружною і молодий. Ці речовини містяться у волоських горіхах, жирному лососеві, лляній олії.

3. Молочні продукти

У трійці лідерів перебувають і молочні продукти, які є постачальниками вітаміну А і кальцію. Організм краще засвоює вітамін А саме з кисломолочних продуктів: кисле молоко, сир, кефір, сир, йогурт. Візьміть за правило щодня вживати ці продукти.

4. Зелений чай

На почесному місці знаходиться і зелений чай, він уповільнює процес старіння через високий вміст в ньому дуже потужного антиоксиданту катехина. Зелений чай знімає запальні процеси, регулює рівень холестерину і цукру в крові, виводить токсини з організму, знижує ризик хронічних захворювань. Крім того, зелений чай відмінно вгамовує спрагу, так що пийте на здоров'я!

5. Оливкова олія

Не забудемо і про оливкову олію, його потрібно вживати по 2 столові ложки щодня. Воно багате ненасиченими жирними кислотами: лінолевої, ліноленової, олеїнової, які підсилюють регенерацію клітин.

6. Вода

І, звичайно ж, чиста вода. Води потрібно випивати в добу не менше 1,5 2 літрів. Вона вимиває токсини з організму і підтримує тонус шкіри.

Якщо цікаві косметологічні процедури прочитати про чистку особи хлористим кальцієм можна тут.

Але, щоб добре виглядати, потрібно знати в обличчя не тільки друзів, але й ворогів:

- жирне і смажене роблять шкіру жирною;

- солоне і гостре шкіра піддається подразнення і запалення;

- солодощі загрожують появою прищів;

- копчене розширює пори;

- консерви гарантують сірий колір обличчя.

Ось і складіть собі самі косметичний меню. І не забувайте, то, що кладете в рот, намащуйте і на обличчя, так ефект буде ще швидше.

Продукти, які рекомендуються для масок: полуниця, чорна смородина, зелень, сир, вівсянка, огірок, молода картопля, морква і так далі

Зараз літо і витримати такий раціон не складе труднощів, все дуже смачно. Так що, будьте здорові і красиві.