Правильно накручуємо бігуді

Відомо багато способів укладання волосся. Ми використовуємо фен, вдаємося до допомоги плойки, корисуємося гофрованими або звичайними щипцями. Але всі ці пристосування для укладання волосся дуже шкодять їх структурі, а тому і здоров'ю. Як же вийти з такого становища? Вихід є і це накручування локонів на бігуді.

Бігуді елементарні в користуванні, хоча і вимагають певних навичок і вміння. Щоб зафіксувати волосся потрібно не менше півтори години часу, що говорить про те, що даний вид укладання досить тривалий. Незважаючи на цю обставину, багато пані люблять саме цей безпечний для здоров'я метод накручування локонів на бігуді.

Як правильно накрутити бігуді?

Спочатку вирішите, яку зачіску ви хочете. Адже накрутити волосся можна по всякому, від одиничних завитків або маленьких кучерів до об'ємних локонів. Може бути, вам слід надати шевелюрі ще додатково обсяг? Прийшов час вибрати бігуді. Існує багато їх різновидів. Одні жінки вважають за краще бігуді, зроблені з пластмаси, інші поролону. Іншим жінкам зручно експлуатувати бігуді, мають гумку або з липучками, а іншим з затискачем. Дуже поширені бігуді в формі спіралі і папільйотки.

Перед сеансом завивки необхідно провести підготовчу роботу. Підготуйте волосся, змочивши його водою, деякі для зволоження пасом використовують засіб для укладання. Також користуються пінкою, завдавши її на локони волосся, застосувавши гребінець. Велику увагу необхідно приділити кінчиків, щоб вони не були сухими. Інакше після накручування вони можуть зіпсувати вигляд зачіски, будуть стирчати і зроблять її неакуратної.

При первинному накручування кожну з пасом необхідно змочувати по черзі. Нехай бігуді знаходяться під рукою, покладіть їх на будь-яку найближчу до вас поверхню. Розташуєтеся перед дзеркалом, візьміть гребінь. Спочатку накручують волосся тім'яної ділянки голови, поступово переходять до бічних сторонах, завивають верх і переходять на потиличну частину. Знімають бігуді, слідуючи тому ж порядку.

Найпростіші бігуді маленькі бобіни різні по діаметру. Застосування великих бобін дає ефект об'ємистих хвиль, маленьких і середніх можливість милуватися буклями і кучериками. Заздалегідь звільніть бігуді від гумок або запорів, щоб потім НЕ розкидатися часом.

Взявши невелику 1,5 см по ширині пасмо, акуратно розчешіть її. Кінчик накрутите на бобіну посередині, потім навивати весь цей завиток, наближаючись до голови. Бігуді обертають як в сторону голови, так і від неї. Все залежить від того, яке творіння ви хочете отримати.

Багато хто користується папільйотках або використовують довгі бігуді з поролону. Такі пристосування для укладання волосся у вигляді довгастих смужок закріплюють завитки способом зав'язування кінців або ж їх підгином. Скріплення або підгинання решт необхідно проводити таким чином, щоб не було деформації вийшла бобіни з волосся, в іншому випадку локон НЕ буде округлим. Закріплювати кінчик волосини необхідно тугіше, щоб пасмо добре накрутити і була крутий.

Розглянемо спіральні бігуді. Вони мають форму спіралі. Для роботи з такими перукарнями приладдям потрібна вправність, що приходить з досвідом. Процес підготовки до накручування такий же: пасма волосся по черзі зачісують вгору, після чого на початкову частину спіралі прикладають кінчик завитка десь в 2 см від поверхні голови. Дане відстань просто необхідно, щоб уникнути великого натягу волосся, що може привести до головних больових відчуттів або виривання дрібних завитків.

Верхню частину бігуді з накрученою на неї пасмом слід притримувати однією рукою, а ось інший постаратися закриття решту волосся по довжині спіралі до самого низу. Простежте за тим, щоб кінці не стирчали. Для закривання бігуді користуйтеся засувкою, спеціальною накладкою або крюком, що знаходяться вгорі.

Після того, як бігуді зняли, залиште волосся на деякий час (15 хвилин достатньо), після чого розчешіть і покладіть локони. Масажна щітка допоможе зачісці стати більш об'ємною, рідкісний гребінь виділить кожен локон. Закріпіть зачіску лаком, завдавши його під завитки, щоб домогтися додаткової їх пишності.