Небесний фільм жахів

Про що ви подумаєте, якщо випадково побачите на плакаті назва фільму «Небо, літак, дівчина»? Швидше за все, у вашій уяві виникнуть романтичні картинки про неземне кохання, де антуражем служить вищезазначене літаюче засіб. Ну, а якщо вас запросили в кіно на картину «Небо, літак, дівчина і дитина»? Зрадієте, що нарешті вдасться подивитися хорошу комедію? Не радійте завчасно, дівчина з дитиною в літаку — це справжня драма для всіх учасників перельоту. Більше того, хтось може сказати, що фільм з такою назвою, на всі 100% виявиться фільмом жахів. У засмиканих стюардес і нервових пасажирів починається твк, коли вони бачать, як по проходу просувається молода мати з немовлям.

Звичайно, те, яким виявиться переліт багато в чому залежить від характеру малюка, хтось відразу засне і буде сопіти всю дорогу, а хто-то замовкне тільки в той момент, коли шасі торкнуться землі.

Добре, якщо ви летите разом з татом, тоді крім фізичної підтримки можна скористатися наступним психологічним прийомом: пихайте репетує немовляти в руки молодого батька, вони чомусь викликають набагато більше співчуття і симпатії оточуючих, ніж молода мати з тим же горланять створенням.

Можна захопити з собою вушні затички, їх ще називають беруші. Вони, звичайно, знадобляться не винуватцю шумових ефектів, а вам, щоб не чути обурених пасажирів. Або ж їх знову можна запропонувати цим самим пасажирам, тоді, якщо у них є почуття гумору, вони ненадовго заспокояться. І вам деякий час не доведеться чути невдоволення: «Матуся, заспокойте, нарешті, свою дитину!».
Взагалі, якщо ви знаєте, що вечорами ваша дитина може кричати три години без перерви, і тільки потім засинає, може бути варто подумати про те, щоб летіти вранці? Тим більше що вдень, ваші сусіди по перельоту будуть набагато більш адекватні, ніж вночі. Адже у них, на відміну від вас, немає практики нічних чувань.

До речі, не варто думати, що у вас є вірний друг — стюардеса. Вона відчувала б до вас найніжніші почуття, якщо б ви тихенько сиділи одна біля віконця і читали детектив, чи друкували на комп'ютері. Але в реальності, якщо, звісно, у неї самої немає маленьких дітей, навряд чи вона лояльно ставитиметься до того, що ви постійно загороджуєте прохід, намагаючись заколисати маленького крикуна, і дратуєте інших пасажирів.

А вже як вишуканий аромат, який розноситься по всьому салону, коли ви намагаєтеся переодягнути обкакавшегося дитини. Багато шкодують про те, що кисневі маски автоматично не вистрілюють в той момент, коли ви знімаєте памперс. Тому, щоб пілот не вирішив, що літак зазнав газової атаки, візьміть з собою кілька поліетиленових пакетів, в які можна буде швидко загорнути маленьку бомбу. На жаль, туалетні кабіни в літаку абсолютно не пристосовані для перевдягання дитини, та і якщо чесно, багато хто з нас потягнуть дитини в громадський туалет? Як варіант, можна переповити його на підлозі в хвості літака, але пам'ятайте, що стать тут також не відрізняється чистотою і потрібно заздалегідь подбати про підручних засобах, таких як одноразові пелюшки.

Але що ми все про пасажирів і про пасажирів, можна подумати, що вам доводиться більше солодко, ніж їм. Адже це ви носите на собі кілька кілограм живої ваги і вислуховуюте коментарі оточуючих. Це ви не можете ніде залишити дитину, щоб перекусити і попити трохи води. Це ви маєте в сумнівах можна сходити в туалет з маленькою дитиною, чи все-таки зловити стюардесу і попросити її недовго потримати малюка. Насправді є кілька нескладних способів значно полегшити собі життя, але про них ми розповімо пізніше.