Наймати дитині репетитора?

В даний час батьки вважають за краще наймати репетиторів для своїх дітей, але чи потрібні вони?
Для дитини наймати репетитора варто, якщо він часто хворіє і пропускає заняття в школі, що тягне за собою зниження успішності. Репетитор допоможе засвоїти пропущений матеріал швидко і дохідливо, так само може допомогти засвоїти новий матеріал.
Послуги репетитора потрібні дітям, у яких є труднощі із засвоєння шкільної програми. Їм потрібні додаткові заняття, а саме репетиторство.
Так само додаткові заняття потрібні особливо для успішної здачі ЄДІ.
Перед тим, як наймати репетитора поговоріть з дитиною і отримаєте від нього згоду. Може потім виявитися, що всі ваші зусилля будуть марними.
Вибирайте вчителя дуже сумлінно, з огляду на його досвід, знання предмета, а так само вміння дохідливо пояснювати складну інформацію дитині. Все це приведе вас до успіху!