Музей-театр «Льодовиковий період»

Якщо ваша дитина марить Доісторичними тваринами, а як правило цими створіннями в певному віці марять усі діти, настійно рекомендую вам відправитися з вашим чадом у 71-ий павільйон ВДНГ.
На вході в павільйон вас зустріне мамонтеня, схожий на персонажа відомого мультфільму, який шукав свою маму, а от всередині вас чекають мамонти практично справжні...
Ласкаво просимо в музей-театр «Льодовиковий період»! «Чому музей-театр?», — запитаєте ви, напевно тому, що Екскурсія супроводжується різними світловими і звуковими ефектами, які посилюють враження від перегляду експозиції.
Кредо цього музею — «все справжнє, і все можна помацати руками». Щодо того, чи можна чіпати руками все, особисто я не перевіряла, але бивні мамонта мого дев'ятирічного братові вдалося помацати, і екскурсовод, що проводив групу, ні слова не сказав проти. До речі, про екскурсії, їх вартість включена в ціну квитка, так що якщо ви скористаєтеся нашим прикладом і вирішите відвідати виставку у вихідні вдень, то достатньо народу напевно набереться, і ви крім вражень від перегляду отримаєте ще й масу цікавої інформації.
У музеї кілька залів, один з яких присвячений сучасникам мамонтів —Тут кістки і черепи печерного ведмедя, копалин вовка, шерстистого носорога.У наступному залі панують Мамонти, організатори вважають цих тварин символом епохи льодовикового періоду. Пара мамонтів з дитинчам і мамонт з двома малюками на обертовому подіумі — опудала в натуральну величину. Тут же можна побачити і шерсть, і бивні, і черепа цих доісторичних гігантів.
В останньому залі виставлені Вироби з кісток, зразки давнього і сучасного косторезного мистецтва. В цьому залі можна побачити комплект шахових фігур, виконаних у вигляді доісторичних тварин. Деякі експонати цього залу можна навіть придбати... ну чисто теоретично можна

(фото з сайту http://www. iceage. ru)

Адреса: ВДНХ, павільйон №71
Час роботи: Будні — з 10 до 19, вихідні та свята — з 10 до 20, вихідний — понеділок