Московський Дельфінарій

Московський дельфінарій — це одне з найпопулярніших видовищних місць Москви!

Якщо у вас є діти, але ви ще не були в Московському Дельфінарії , то ваші діти не бачили самого головного. Задоволення, яке отримає вся сім'я від зіткнення з загадковою природою Дельфінів Неможливо описати словами. Трюки, які виконують Дельфіни — незрівнянні.

До речі, в Дельфінарії Є і інші представники водяної фауни — морські леви. Невідомо, хто в дельфінарії отримує більше задоволення — то недосвідчений дитина, якого захоплює шоу, то доросла людина, здатний оцінити розум і красу морських тварин, дивуватися з швидкості їх руху і ступеня контакту між тренером і усміхненими сіро-блакитними торпедами-дельфінами, які не упускають випадку созорничать і облити водою глядачів, які прийшли в дельфінарій.

Дивитися на трибуни під час подання — одне задоволення. Діти в захваті, вони азартно ляскають, вони смикають тат, мам, дідусів і бабусь за рукави і в захваті кричать «Ти бачив дельфінів? Бачив?! Дивись!». А дорослих не треба примушувати дивитися — вони самі не можуть відірвати очей від тварин та їх тренерів, вони ахають і всплескивают руками і захоплюються. Порадуйте ваших дітей у вихідні!

Дельфінарій це не лише циркове шоу дельфінів, але і єдине в Москві місце спілкування з дельфінами.

Плавання з дельфінами
Плавання з дельфінами в дельфінарії — це одне з найбільш вишуканих не тільки пригод і емоцій, але і задоволень. Дельфін — веселий життєрадісний істота, дуже товариська і доброзичлива по відношенню до людини.

http://www. osd. ru/txtinf. asp? tx=53 — короткі відгуки про відвідування дельфінарію

Http://www. dolphins. prekrasnoe. ru/

Www. delfinary. ru