Книга Кетрін Кволс

Ця книга про те, чому слід відмовитися від покарань і чому їх варто замінити, як і навіщо застосовувати демократичний підхід до виховання. Автор розповідає про те, як стати впевненим у собі і навчити цього дитину, як навчитися гасити конфлікти та вдосконалювати свої навички спілкування. Книга написана дуже доступно, легко читається і як правило дуже позитивно сприймається читаючими її батьками.
Передмова від видавця:
«Представляємо вам чергову книгу серії «Сімейна бібліотека» — «Радість виховання».
Як виховувати дітей?
Інколи ми думаємо, що це дуже просте питання. Але іноді він ставить нас у глухий кут. Все, що ми знали про виховання, в ці моменти не приходить нам на допомогу.
Якщо таке траплялося у вашому житті, то книга Кетрін Кволс стане для вас справжньою знахідкою. Ваше життя може повністю змінитися!
Ви дізнаєтеся, як навчити дітей бути відповідальними та ініціативними, як будувати відносини на основі поваги і рівності, як виховати їх впевненими у собі та своїх здібностях, як надихнути дітей на творчість і навчити вирішувати конфлікти, домовляючись, як стати просто щасливими і спокійними батьками.
У своїх пошуках підходів до серця дитини ви знайдете величезну підтримку і допомогу в особі автора цієї книги — мами, практичного психолога з багаторічним досвідом, співавтора і провідного навчальних програм для батьків і дітей.
Впевнені, що результати, які ви отримаєте, застосовуючи на практиці прийоми виховання з цієї книги, надихнуть вас.»

Тут на сайті www. koob. ru книгу можна завантажити в електронному вигляді.