Дидактичний матеріал для фронтальних занять

Це так хитромудро називається Набір карток з різноманітною тематикою, які, як мені здається, цілком можна і потрібно використовувати для занять з дітьми вдома, індивідуально, а не тільки фронтально, всупереч назві.

У серії вийшли численні набори з тваринами (домашні тварини та їх дитениши, гризуни, плазуни, тварини жарких країн, комахи та ін), Рослинами(кімнатні рослини, дерева, кущі, плодові дерева та ін), Предметами, пов'язаними з життям і побутом людини (шкільне приладдя, інструменти, посуд, меблі, предмети інтер'єру) і ін

Кожна картинка розміщена на Окремому щільному аркуші формату А4, це дуже зручно в порівнянні з тими ж книгами, адже дитина може розглядати кожний предмет окремо стільки, скільки йому потрібно, не відволікаючись на інші.

Матеріал відмінно підходить для ігор і занять з дітьми З розвитку мовлення, розширенню словникового запасу, тренування розповіді по картинці. Придбавши декілька наборів, можна влаштувати іГри на сортування (перемішати картки овочі та фрукти, наприклад, і запропонувати дитині навести порядок), Відповідність (вибрати тварин і їх дитенишей і зіставляти, хто чий малюк) і т. д.

Придбати можна В книгарнях, один набір з 16 або більше карток обійдеться вам у суму від 120 до 190 рублів.Вся серія продається в інтернет-магазині «Лабіринт»

Картинка з сайту http://www. labirint-shop. ru/