Чи корисні настільні ігри для дітей?

Будь-яка дитяча настільна гра дуже розвиває логіку і мислення, так само привчає дитину до посидючості та концентрації уваги. Всі ці фактори сприятливо позначаються при підготовці до садочка і школи. Варто пам'ятати, що настільна гра - це не тільки гра для веселощів, а ще для виховання і розвитку.
При покупці гри зверніть особливу увагу на вікову категорію. Намагайтеся вибирати нескладні ігри, так як складні можуть відбити інтерес у дитини. Потім вам буде набагато складніше, знову привернути увагу дитини до настільної гри.
Найкраще грати з дитиною, коли у нього гарний настрій і не треба змушувати грати, якщо він не хоче.
Коли діти грають в гру, уважно стежте за тим, щоб дрібні деталі вони не брали в рот. Не намагайтеся змушувати грати в гру до кінця і ставити умови. Це призведе до образи і відштовхне дитини від розвиваючої гри.
Слід пам'ятати, що правильно підібрані в дитинстві настільні ігри, надають великий вплив на розвиток творчого потенціалу дитини в майбутньому!